Fotovoltaický panel Kyocera a Q-CELLS

Solární panely jsou ekonomickým řešením provozu domu a to díky efektivnímu pohlcování až 95% slunečního záření. Základem fotovoltaických panelů (Kyocera) je křemíková destička, která je tvořena polykrystalyckým křemíkem. Účinnost polykrystalických článků se pohybuje od 12 do 18% (výjimečně až 20%)

Solární panely jsou investicí do budoucnosti, která se vám navrátí. Dodáváme fotovoltaické panely pro domy i výrobní haly po celé České republice. Šetřete peníze, ale i životní prostředí.

Velkou výhodou je instalace na všechny typy střech i fasád. Navíc vás o výhodnosti investice do fotovoltaických panelů přesvědčí životnost, kterou výrobce garantuje až 20 let při max. poklesu výkonu na 80%

Fotovoltaický panel KyoceraVýhody fotovoltaického panelu Kyocera a Q-CELLS

  • vysoká účinnost polykrystalických článků (vývoj od roku 1975)
  • prověřená životnost
  • flexibilní rozměry modulů s výkony od 40 Wp do 320 Wp
  • vysoká tuhost speciálně navrženého hliníkového rámu
  • krycí deska panelu je vyrobena z tvrzeného antireflexního skla s EVA folií, která je odolná proti nežádoucím vlivům počasí (déšť, kroupy, vítr)
  • technické parametry k jednotlivým typům naleznete zde

Zdarma zajistíme vše potřebné od legislativy až po montážK tomu na solární panely nabízíme záruku 10 let. Objednejte si kompletní služby od montáže po zapojení fotovoltaických panelů.

Firma M-TECH SOLAR se může jako jedna z mála pochlubit stavbou 1. fotovoltaické elektrárny v pardubickém kraji. Jsme spolehlivá firma, která vám navrhne, namontuje i uvede do provozu solární panely. Kompetní realizace FVE elektrárny 30 kW trvá 3-4 měsíce (včetně vyřízení veškeré legislativy). Součástí naší firmy je i servisní středisko, které zajišťuje údržbu, popřípadě i opravu instalovaného zařízení. Můžeme garantovat standardně nástup na opravu do 24 hod. od nahlášení, po dohodě je možné domluvit i kratší čas.

Testování fotovoltaických panelů Kyocera

Test fotovoltaického paneluJako jedna z mála společností se může pochlubit dlouhodobými testy modulů v reálném čase (viz. FVE systém instalovaný v Sakuře v roce 1984), kde moduly vykazují nadstandardní parametry degradace křemíkových destiček. Společnost Kyocera klade značný důraz na testování jednotlivých modulů v těch nejextrémnějších podmínkách.

Některé testy, požadované pro certifikaci modulů, záměrně prodlužují, tak aby byla vždy jistota, že se ke konečným zákazníkům dostane pouze prvotřídní zařízení, které bude fungovat v maximálním možném čase.

Zajímavost:

Společnost Kyocera provedla reálný test stárnutí fotovoltaických modulůTest proběhl v Japonské Sakuře na fotovoltaickém systému o výkonu 43 kWp. Instalace tohoto systému proběhla v roce 1984, byla zde použita obdobná technologie FV panelů jakou používá Kyocera dodnes (polykrystalický článek). Samozřejmě dnes jsou technologické postupy výroby a použití některých materiálů na mnohem vyšší úrovni.

Z testu vychází, že reálné stárnutí panelů Kyocera po 10-ti letech bylo pouze 4% oproti nominálním hodnotám. Po 23 letech fotovoltaické panely zestárly na hodnotu 8,6%(jedná se o průměrnou hodnotu), tj. 91,4% nominálních hodnot fotovoltaického modulu.  Nyní je dostupná i průměrná hodnota stárnutí po 25-ti letech a to pouze 9,6%!

                                         

Máte zájem o fotovoltaický panel Kyocera? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Rychlý kontakt

M-TECH SOLAR, s.r.o.
Průmyslová 526, 530 03 Pardubice
IČ: 275 174 62
DIČ: CZ275 174 62

Tel.: 466 750 321
Tel./fax: 466 750 321
E-mail:
E-mail:  


© 2019, M-TECH SOLAR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Frontius logo 

Kyocera logo