Fronius IG Central 300 - 500

Fronius IG Central 300 - 500	Výrobky řady Fronius IG Central jsou efektivní střídače využívající inteligentní systém MIX Concept pro maximální výkon a životnost.

Centrální stídače Fronius IG pracují na zcela novém principu. Proud nepřeměňuje pouze jeden výkonový díl, ale o práci se dělí 9, 12, resp. 15 výkonových dílů. Hlavním důvodem tohoto rozložení je maximální využítí a efektivnost celého systému hlavně pře menších výkonech (jsou optimálně využity menší výkonové díly, než jeden větší s velkou kapacitou při menší výtěžnoti). Každý centrální střídač pracuje s větším množtví výkonových dílů, které se v závislosti na na intenzitě osvětlení zcela automaticky zapínají a vypínají s cílem dosáhnout co nejvyšší dodávky energie (jedná se o tzv. MIX Concept).

Koncepce MIX Concept je zajímavá hlavně v oblastech s proměnlivým počasím, jako je střední evropa a tudíž i Česká republika, kde často dochází k oblačnosti, mlze a pod. Tato koncepce byla úspěšně použita i u střídačú IG 40 a IG 60HV. Velmi významným faktorem "MIX Concept" je vyšší životnost výkonových dílů, kde se jednotlivé výk. díly střídají tak aby byly vytěžovány všechny stejně (jak časově tak i výkonově).

Tabulka technické údaje

Ke stažení

Máte zájem o měnič Fronius IG Central 300 - 500? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Rychlý kontakt

M-TECH SOLAR, s.r.o.
Průmyslová 526, 530 03 Pardubice
IČ: 275 174 62
DIČ: CZ275 174 62

Tel.: 466 750 321
Tel./fax: 466 750 321
E-mail:
E-mail:  


© 2019, M-TECH SOLAR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Frontius logo 

Kyocera logo