Fotovoltaické elektrárny na střeše

Na rozdíl od běžných solárních panelů, které si mnoho lidí pořídilo na jistě příjemné vyhřívání svých bazénů, fotovoltaické elektrárny na střeše nabízejí mnohem víc. Pro své majitele znamenají vlastní levný zdroj energie a v případě přebytků proudu dodaného do rozvodné sítě i peníze navíc.

Jak fungují fotovoltaické elektrárny?

Fotovoltaické elektrárny dokáží shromažďovat sluneční energii a následně ji přeměnit na elektřinu. Jejich výkon závisí na velikosti, sklonu a také orientaci. Jejich obrovskou výhodou je skutečnost, že nepotřebují prakticky žádnou údržbu. K jejich hladkému fungování obvykle postačí občasné omytí dešťovými srážkami. Pořiďte si fotovoltaické elektrárny na střechu a o další provoz se nebudete muset nijak zvlášť starat!

Vypracujeme pro vás projekt na fotovoltaickou elektrárnu a postaráme se o dodávku a montáž. Vaší fotovoltaické elektrárně zajistíme i servis a údržbu. Obraťte se na nás a my vám poradíme!

Vyplatí se to?

Ve prospěch používání fotovoltaických elektráren mluví hned několik faktorů. Jedním z nich je ten, že se náš stát při vstupu do Evropské unie zavázal tento druh výroby elektrické energie podporovat. Navíc je cena pro výkup elektřiny z fotovoltaických elektráren velmi příznivá a dokonce vyšší než v mnoha jiných státech Evropy. Jako majitel fotovoltaických elektráren na střeše navíc dosáhnete velmi příjemné energetické nezávislosti.

Chcete je? Tak si je pořiďte!

Ne každý dům je vhodný k umístění solárních panelů, ale téměř vždy je po jistých úpravách možné nalézt optimální řešení. Otázky ohledně množství a velikosti panelů, které coby majitel potřebujete, aby pokryly vaše potřebu, vám pomůžeme vyřešit. Vypracujeme projekt šitý na míru právě vám a navíc zajistíme kvalitní montáž. Rozhodněte se pro umístění fotovoltaické elektrárny na střeše a se vším ostatním vám pomůžeme.

Máte zájem o umístění fotovoltaické elektrárny na střeše? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Rychlý kontakt

M-TECH SOLAR, s.r.o.
Průmyslová 526, 530 03 Pardubice
IČ: 275 174 62
DIČ: CZ275 174 62

Tel.: 466 750 321
Tel./fax: 466 750 321
E-mail:
E-mail:  


© 2019, M-TECH SOLAR s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Frontius logo 

Kyocera logo